
Складаний мангал-барбекю Supretto CA-07 у вигляді валізи з ґратами, лопаткою і виделкою
899 ₴
799 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M17139
Складаний мангал Supretto CA-07 - це зручне рішення для пікніка, дачі або відпочинку на природі. Компактна конструкція 3 в 1 легко трансформується в зручний кейс з ручкою для перенесення, а при необхідності може використовуватися як столик для аксесуарів. У комплекті є все необхідне: решітка для гриля, лопатка і вилка для м'яса. Мангал виготовлений з жароміцного металу з вентиляційними отворами, що забезпечують ефективне горіння вугілля. Завдяки можливості регулювати висоту решітки, ви легко досягнете ідеального просмажування.
Характеристики:
• Матеріал: метал
• Колір: чорний
• Вага: 2,06 кг
• Розмір в розкладеному вигляді: 43 × 26 × 47 см
• Розмір у складеному вигляді: 44 × 26,5 × 7 см
• У комплекті: мангал, решітка, лопатка, вилка, 2 металеві ручки
• Тип: мангал, гриль, барбекю
• Призначення: для барбекю
• Упаковка: 45,5 × 29 × 7,5 см, вага - 2,2 кг
Переваги:
• Складна конструкція і компактні розміри
• Перетворюється на валізу з ручкою
• Жароміцні матеріали
• Не вимагає додаткових аксесуарів
• Зручний для перенесення і зберігання
Доставка по Україні - 1-2 дні. Є оплата при отриманні (накладений платіж) і швидка відправка!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Кований метал |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 470 мм |
| Ширина робочої поверхні | 430 мм |
| Висота робочої поверхні | 230 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45.5 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 799 ₴






